Jeśli szukasz spokoju, z dala od zgiełku ruchliwych ulic, lubisz obcować z naturą i korzystać z jej walorów a do tego marzy Ci się przestronny, solidnie wybudowany dom to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. 

Osiedle Puszcza Zielonka spełni wszystkie te oczekiwania. 


Na bajecznie malowniczym terenie, w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, w miejscowości Miękowo gmina Czerwonak, powstaje budowany z najlepszej jakości materiałów budowlanych, dopasowany by spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, kompleks budynków jedno i wielorodzinnych.


Atrakcyjność tej inwestycji kryje się nie tylko w walorach przyrodniczych ale także w położeniu i dostępności komunikacji. Miękowo oddalone jest od granic Poznania jedynie o 8 km na północny wschód co zapewnia szybki dojazd do stolicy wielkopolski. Jego mieszkańcy mają do dyspozycji zarówno linię kolejową zapewniającą połączenie między miastami i gminami (Poznań, Czerwonak, Murowana Goślina, Skoki i Wągrowiec), jak i gminną komunikację autobusową.


Gmina Czerwonak jest prężnie działającą i rozwijającą się gminą. Posiada doskonałe warunki naturalne (Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka i dolina Warty), bogactwo kulturowo – historyczne z licznymi zabytkami a także infrastrukturę społeczną i handlową w tym: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, sklepy. 

Posiada liczne obiekty sportowe, w tym między innymi: hala i boiska sportowe oraz ścianka wspinaczkowa w Czerwonaku, pływalnia i skatepark w Koziegłowach czy korty tenisowe w Bolechowie. Gmina od wielu lat pozyskuje fundusze ze środków unijnych, stawia na zrównoważony rozwój potrzeb mieszkańców, inwestorów i otaczającej przyrody.


Podstawowe informacje:

– Budynki budowane są z porothermu, ocieplone styropianem 15 cm (poziomy mieszkalne) oraz 12 cm (poziom zerowy) i pokryte tynkiem sylikonowym.
 

– Dach pokryty dachówką.

– Brama garażowa segmentowa, ocieplona, z napędem elektrycznym. Okna PCV (od zewnętrznej strony w kolorze drewna, od wewnętrznej strony białe), na poziomie garażu i pierwszej kondygnacji mieszkalnej rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.

– Wewnątrz – posadzki, na ścianach tynk gipsowy. Kompletna instalacja elektryczna, wodno – kanalizacyjna, gazowa oraz centralnego ogrzewania (piec jednofunkcyjny z zasobnikiem, grzejniki oraz częściowo ogrzewanie podłogowe).


Powierzchnia każdego lokalu wynosi ok. 150 m2 i obejmuje 3 kondygnacje.

Kondygnacja zerowa, częściowo podpiwniczona:

  • Garaż: 28,57 m2

  • Kotłownia: 5,43 m2

  • Komunikacja: 5,23 m2

Wjazd do garażu i wyjście na ogród od strony południowej.


Kondygnacja pierwsza mieszkalna:

  • Pokój dzienny: 24,19 m2

  • Jadalnia: 7,85 m2 (wystawa okien południowa)

  • Kuchnia: 8,21 m2

  • Gabinet: 9,43 m2 (wystawa okien północna)

  • WC: 2,37 m2

  • Przedsionek: 3,14 m2

  • Hol: 5,54 m2

Pokój dzienny oraz jadalnia – wystawa okien południowa, natomiast kuchnia i gabinet – wystawa okien północna.


Kondygnacja druga mieszkalna (częściowo ze skosami):

  • Łazienka: 8,31 m2

  • Hol: 3,35 m2

  • Pozostała część stanowi przestrzeń otwartą z której można wydzielić sypialnie wg. własnego uznania – łącznie do aranżacji jest 38,64 m2 pow. użytkowej (licząc powyżej 2,2 m)


Łączna powierzchnia tej kondygnacji, licząc „po podłodze” wynosi 57,62 m2.